Müşteri Deneyimleri

Kymcyn

Spor icin yemek? Yemek icin spor?Ynt: Antreman sonunda bunu yemek icin spor!

Melis Zorgör / Diyetisyen

Uniq2go performans artisi saglar. Whey +kazein proteini iceriyor. Icinde dogal olmayan hiçbirsey yok. 1 pakette 10-14 gram protein var.

Marjo

Bunca zaman içinde hurma var diye (hiç sevmem) mesafeliydim ama hurma tadı almıyorum. Eğer sabah kahvaltı yapmadan ofise gelmişsem saçma sapan şeyler yememi önlüyor ve günümü kurtarıyor, çünkü sabah kahvaltı yapmazsa bütün gün canı garip garip şeyler çeken bi insanım.

Pınar Tural

220 kalorilik ( 60 kalori latte + 160 kalori protein bar ) ara öğünüm ** My snack is 220 calorie ** #starbucks #uniq2go #splenda #latte #nutrition #diet #yumyum #he

Anonim

kendi çağımda spor yapıyorum ya karbonhidrat yerine protein alayım kaslar güçlensin babında. Tadı müthiş hele ısıtırsan mikrodalgada browniye taş çıkarır, acayip tok tutuyor ayrıca 🙂

Mucizelere İnanıyorum

Kahvaltıyı kaçırdım simit poaça açma yada tost yerine bunlardan birini seçtim *** pikupiku pikaçu *** %100 doğal Protein Bar #Uniq2go

Damla Özcan

Uniq2go protein şekerimi çıkartmayan tek tatlı olmaya aday 🙂

Merve Tığlı Çınar / Diyetisyen

Denedim, keyifle tuketip, tavsiye ediyorum 🙂

Eda Ağıllı / Diyetisyen

Uniq2go protein bar'ı tavsiye ederim; diyette tatlı keyfiniz kaçmasın. Yüksek protein içeriği ile güzel bir çikolata alternatifi 🙂

Zeyran

Uniq2go protein bar bugun spordan sonra denedim, tadi cok hosuma gitti ve tok tutuyor 🙂 ellerinize saglik

Ebru Tatar

Vazgeçilmezim! 🙂

Alp Başat Buket

biride keşke lanet şekeri bırakıp hurma kullansa diyordum yapmışsınız, süpersiniz 😀

Ebru Feyizoğlu

Plank sonrası nar ve yarım bar #bülenthoca #sençokyaşa #herdersigüzel #neşe #joy #uniq2go #proteinbar #pomegranate #afterplank #powerfull #istanbul #sports #health #women #monday #sporadoyamadımbugün

Melih Pöge

Koşudan sonra mutlaka 😉 #uniq2go

Özge Yılmaz

yummy and healthy 🙂 #uniq2go#workout#before#after#yummy#healthy#morning#goodmorning

Ayşe Yılmaz / Psikolog

Diyet yapanlara kesinlikle önereceğim bir ürün özellikle ihtiyacınız olan protein takviyesini sağlaması ürünü vazgeçilmez kılıyor.

Murat TALİ / Yazar – İndigo Dergisi

Unique Choco Dark ürününü denedim kesinlikle tatlı krizlerinde birebir kurtarıcı özelliğe sahip muhteşem bir ürün."

Neşe Nurten Turgay / Muhasebe Müdürü

Tatlıyı çok seviyorum. Rejimdeyim tatlı ihtiyacımı Unique Protein Bar ile fazlasıyla giderebiliyorum ve aynı zamanda tok tutuyor.

Deniz Bengisu

İşte her şeyi geçip o anda kalmak istiyorum. Tek kelimeyle MUHTEŞEM bir lezzet. Bol çikolata tadı olan acayip dolgun bir lezzet içinde badem parçaları var inanılmaz tatmin oluyorsunuz.

tubaauditiva – 18.04.2017 20:24

Çikolata/tatlı krizim geldiğinde görece sağlıklı bir ürün yiyeyim, tadı güzel olsun, bununla da kalmasın baya baya doyursun derseniz denemenizi önerdiğim ürün. 50 gramcık şey nasıl bu kadar doyurucu olabiliyor insan hayret ediyor.

princess of the anatolia – 18.03.2017 21:33

Bugün ilk defa denediğim üründür. Bugün bizim migros'ta choco dark olanı vardı. Aldım. Çok umudum yoktu tadından; ama aşık oldum. O kadar güzel ki. Benim gibi diyet yapanlar için çikolata ve tatlı krizini bastırmalık. Ben bir ara öğünde yarısını yiyeceğim. Tabi her gün değil.

english nymphe – 29.10.2016 18:00

%99 akşam yemeği yemiyorum ama %1 lik 1 acıkma hissinde yediğimde bunun nanelisi öğün gibi tok tutuyor. 11gr protein içeriğiyle ayrıca + puan alıyor bizden.

gerdan berquito – 28.09.2016 16:42

Kahvaltı yapmadan işe gidenler için gayet mantıklı yiyecek.
FacebookTwitterPinterest