Müşteri Deneyimleri – 3

Müşteri Deneyimleri – 3

Unique Protein Bar – Eşsiz Bir Keşif :)

İşte ben buna keşif derim.

Genelde spora iş çıkışı gidiyorum önerildiği gibi hafif bir yemek yiyip üstüne iki saat geçirip sonra sporumu yapayım gibi bir imkanım olamıyor. İş bitim saatine yakın eğer bir toplantı falan denk gelmemişse az birşeyler atıştırma fırsatım oluyor yoksa apar topar kendimi salonda buluyorum. Aç karnına ve yorgun spor yapmak da hiç hoş olmuyor verimli bir şekilde de yapamıyorum. Böyle bir şeyler yemeye vaktim olmadığında ne yapabilirim diye araştırırken protein bar’larına rastladım. Spor öncesi ve sonrası en iyi atıştırmalık. Çok fazla protein bar yemişliğim denemişliğim yok ancak okuduğum yorumlardan öğrenmişliğime göre pek de tatları sevilesi şeyler değilmiş.

Hangisini almalı nereden almalı diye bakarken Unique markalı protein barları gördüm.

İlk ilgimi çeken şey “%100 Doğal” denmesiydi çok da inanarak değil ama merakla girdim sitesini inceledim çok ikna ediciler. Ama tabii ikinci şüphem lezzeti ile ilgili oldu. Bu kadar doğal sağlıklı bilmem ne kesin rezalet bir tadı vardır diyerek hiç inanmayarak siparişimi verdim tamamen meraktan :)

Siparişimi Perşembe günü verdim şirket adresime verdiğim için hafta içi elimde olmasını istiyordum ve özellikle bunun notunu düştüm haftaya gönderin dedim. Akşam bir mesaj kargonuz gönderildi diye. Sandım ki kargoya akşam verildi Cumartesi günü gelecek acayip sinirlendim bir notu bile okumaktan acizler dedim öbür gün işe gittiğimde kargom gelmişti çook şaşırdım hem de utandım :)

Ürünün üç çeşidi var Light olan “Unique Choco Light”, bol kakaolu “Unique Choco Dark” ve sporcular için bol proteinli “Unique Power”. Ben light ve sporculara uygun olanından sipariş etmiştim. Onlar bir de kakaoludan denemem için göndermişler. Ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. Light olanın bir paketinde sadece 1.5 gr yağ bulunuyor. Sporcular için önerilende 14 gr protein var.
Gelenlerden Unique Power’ı hemen o akşam spora gitmeden 1 saat önce bir fincan kahve ile birlikte denedim.

İşte her şeyi geçip o anda kalmak istiyorum. Tek kelimeyle MUHTEŞEM bir lezzet. Bol çikolata tadı olan acayip dolgun bir lezzet içinde badem parçaları var inanılmaz tatmin oluyorsunuz yerken sanki koca bir dilim brownie yemiş gibi hatta bir barın tamamını yemesem mi diye düşündüm sonlarına doğru çünkü doyduğumu hissettim. Ben, ben doydum çikolatalı bir şeyden evet BEENNN DOYDUUMMM :) Spora gittiğimde gayet enerjik ve doygun hissediyordum çok etkin bir antrenman günü geçirdim.

Bir paketi 6-7 TL, 16′lı paket alırsanız çok uygun fiyata geliyor.

Sitesini mutlaka inceleyin. Özellikle sıkça sorulan sorular bölümünü okuyun derim.

Bence herkesin çantasında bulunması gereken bir ürün canınız tatlı istediğinde, acıktığınızda, keyif kahvesi içerken o ağır yağlı brownie’ler yerine bundan bir tane çok isabetli bir karar olur. En babası 183 kcal.

Elinize sağlık Unique ekibi, Adriana Lima olmamda katkısı olan herkesi çok seviyorum :)

http://denizdenerde.blogspot.com ‘den alıntı…

FacebookTwitterPinterest