Hakkımızda Slider
 
Hakkımızda Slider

Uniq2go, 2012’de kuruldu (ISO 22001 – 9001). Araştırma ve geliştirme çalışmaları ve sayısız tadım testleri ile geçen yoğun ilk 1 yılın ardından, % 100 doğal, yüksek lifli protein bar üretmeyi başardık. Adını eşsiz içerği nedeniyle, Uniq2go koyduk. Misyonumuz, herkesin, her fırsatta tüketebileceği, saf, sağlıklı atıştırmalıklar üretmektir.

Uniq2go şeker, yağ, tatlandırıcı, gluten, soya / mısır şurubu içermez. Şirket, 2012 yılında özel bir şirket olarak faaliyete başladı. Şubat 2015’de anonim şirket haline geldi. Önümüzdeki dönemde muhteşem ürün ile daha çok tüketiciyi buluşturmak istiyoruz.

Uniq2go’yu, iç pazarda, perakende zincirler, popüler kahve dükkanları ve internet mağazamız aracılığıyla, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da ihracat yoluyla tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

FacebookTwitterPinterest
Chocolight Bar
Chocolight Bar  
Chocolight Bar

Chocolight Bar %100 Naturel protein bar, katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz, tatlandırıcısız, yağ ilavesiz, düşük kalorili, portakal aromalı

FacebookTwitterPinterest
Satın almak için tıklayın!
Power Almond Bar
Power Almond Bar  
Power Almond Bar

Power Almond Bar %100 Naturel protein bar, katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz, tatlandırıcısız, yağ ilavesiz, düşük kalorili, bol kakaolu, bademli, çikolata tadında.

FacebookTwitterPinterest
Satın almak için tıklayın!
Chocofresh Bar
Chocofresh Bar  
Chocofresh Bar

Chocofresh Bar %100 Naturel protein bar, katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz, tatlandırıcısız, yağ ilavesiz, düşük kalorili,nane aromalı

FacebookTwitterPinterest
Satın almak için tıklayın!

Hakkımızda

Misyonumuzu, herkesin her fırsatta tüketebileceği, doğal, sağlıklı atıştırmalıklar üretmek olarak belirledik.

Araştırma ve geliştirme dolu yoğun bir ilk yılın ardından, %100 doğal, yüksek lifli tok tutan dünyanın ilk  protein barını yapmayı başardık. Hem eşsiz hem de ayaküstü ve yolda yenilesi olduğu için de adını Uniq2go koyduk ve 1 Şubat 2013 de piyasaya çıktı Uniq2go lar. 2015 yılında Anonim  Şirket haline geldik. Nisan 2017 de yeni tesisimize taşındık. Kalite belgelerimize sürekli yenilerini ekliyoruz.

Başında doğru bildiğimiz yoldan sapmadan,  ilave şeker ve yağ içermeyen, çocuklarımızın da güvenle yiyebileceği, tatlandırıcısız, glikoz şurupsuz  “doğru” ürünler sunmayı amaç edindik kendimize.

İç pazarda perakende ulusal ve lokal zincirler, kişisel bakım marketleri, popüler kahve dükkanları ve internet mağazamız aracılığı ile tüketicilerimize erişiyoruz. Her geçen gün artan ihracatımız Avrupa, Orta Doğu ve Asya ülkelerine gerçekleşiyor.

FacebookTwitterPinterest